Vienota vieta
Jūsu e-pasūtījumiem

Vienota B2B platforma, kur klientu pasūtījumi/preces ir e-vidē!

Lasīt vairāk

Kāpēc tieši mēs?

Mūsu galvenās vērtības

Uzticamība
Uzticamība

Adaptīvs lietotāja interfeiss un platformas pieejamība 99.95%. Garantēta elektronisko pasūtījumu pārsūtīšana pareizajam adresātam.

Elastīgums
Elastīgums

Pielāgojam platformas pakalpojumus Jūsu biznesa vajadzībām. Mēs izvērtējam atgriezenisko saiti, un ieviešam izmaiņas, uzlabojamies, lai lietotājiem ir ērti, un palielinātos produktivitāte, bet samazinātos darba izmaksas.

Profesionalitāte
Profesionalitāte

Nodrošinām konsultācijas un apmācību, no projekta uzsākšanas līdz ikdienas rūpēm. Mūsu pieredzējusī IT komanda palīdz integrēt pasūtījumu plūsmu ar klientu sistēmām.

Pilna kontrole
Pilna kontrole

Izmantojot šīs platformas pakalpojumus, Jūs pilnībā kontrolējat savus pasūtījumus no cenas līdz sortimenta vienībām un piegādēm.

Mūsu klienti

  • BalticXL
  • Mogotel
  • Sika
  • SteikuHaoss
  • Terase
Mūsuprāt E-suppliers ir ļoti ērts rīks kā mūsu klientiem ātri nodot preču pasūtījumus. Vēl ātrāku saņemto pasūtījumu apstrādi un piegādi klientiem padara tas, ka e-suppliers ir savienota ar mūsu resursu vadības sistēmu Horizon.
Vēlam pateikties E-suppliers par ātru reakcijas laiku uz dažādu uzlabojumu ieviešanas ierosinājumiem.
Jānis Mirķis Vādītājs BalticXL
Ilgi domājām un salīdzinājām ar citām sistēmām, līdz ieviesām E-SUPPLIERS sistēmu. Mūsu ikdiena ir ļoti saspringta un nav lieka laika sarežgītām programmām, bet gribējām tieši optimizēt un atvieglot pasūtījumu procesu.
Šobrīd esam apmierināti ar ērtumu un vienkāršību ikdienas lietotājam. Bijām pārsteigti, cik vienkāršs izrādījās ieviešanas process, jo nēesam nekādi IT guru. Paldies support komandai par ātrām un precīzām atbildēm.
Olga Seļezņova Iepirkumu speciālistes asistente Mogotel
Mūsu vājība ir gards ēdiens, lai iznākums pretendētu uz augstākās klases komplimentiem! Bet, līdz garšas baudījumam ir garš ceļš, kura pamatā ir kvalitatīvu produktu izvēle no profesionāliem pārdevējiem un izcilu meistaru pagatavošanas māka. Šobrīd ir IT gadsimts, tāpēc, arī mēs meklējām IT risinājumu, kas nodrošinātu labākā produkta izvēli. Izvēlējāmies lietot E-SUPPLIERS pasūtījumu sistēmu. Ļoti labs tehniskais instruments, kur tiešsaistē var sastādīt pasūtījumus un salīdzināt cenas. Lietojam katru dienu.
Sistēma ļauj optimizēt un kontrolēt iepirkumu kvalitāti. Esam apmierināti ar sadarbību šajā jomā! Paldies!
Kristaps Liepnieks Tehniskais direktors SteikuHaoss

Vēlaties saņemt vairāk informācijas?

Rakstiet mums